Gerçek ve Kalıcı Dönüşüm Kazanmak

Kişisel dönüşümün sırrını biliyor musunuz?

Disiplinli olmak mı ?

Evet, kısmen. Bununla birlikte, eğer disiplin yalnızca görünüşleri dönüştürme arzusu tarafından motive edilen harici bir çabayı kanıtlarsa, size istenen sonucu elde etmez.

Kimle tanımlamak ve ait olmak istediğin özel bir kalabalık var mı? Kilise halkı, ofisteki kalabalık, sanat topluluğu, asi grup, entelektüel grup tarafından kabul edilmek mi istiyorsun?

Görünümünüzün, giydiğiniz kıyafetlerin ve zamanınızı harcadığınız yerlerin dönüşümü sonuçta tatmin edici olmayacaktır. Özünüz, size özgü olan profili yerine getirmek için can atıyor. Başka bir şeyi denemek boşuna bir arayış.

Tek başına yeteneklisin, tek başına, Destiny’nin hayatındaki büyük çağrısını yerine getirebilecek kapasiteye ve yeteneğe sahipsin.

Eşsiz zevklerinize ve tercihlerinize göre, görünümde, gardırobunuzda, sıkça rastlanabileceğiniz yerlerde kendi trendinizi belirleme zamanı. Kendinizi, kendiniz için gerçek olarak yaşamayı seçerek lider olduğunuzu gösterin.

Otantik olarak yaşamanın doğal sonucu, arkadaşların ve benzeri düşünen kişilerin bir topluluğudur. Aidiyet adına gizlemek için bu kadar umutsuzca denediğiniz aptallıklara doğal olarak ilgi duyuyorlar.

Dönüşüm, yeni dış nitelikler üstlenerek gelmez. Sunumunuz, kıyafetleriniz, saçınız, dövmeleriniz, piercinginiz, konuşma şekliniz, katıldığınız ve hala ait olmadığınız etkinlikler hakkında her şeyi değiştirebilirsiniz.

Yıllar önce, bir medspa’da çalıştım. Düzenli bir müşterimiz vardı. Nazik ve kibardı, güzel bir bireydi. Bizi ziyaretleri, eşine daha çekici gelmek için bir istek tarafından istendi. Eşinin idealini daha iyi andırmak için zaten çok sayıda rekonstrüktif ameliyat geçirmişti. Eşinin istediği gibi olması için bizimle birlikte binlerce dolar harcadı. Tedavileri bittikten sonra ortağı yoluna devam etti. Müvekkilimiz boşuna sevgi arayışı ve karşılıksız sevginin acımasız reddi ile ilgili baştan ayağa hatırlatmalarıyla bırakıldı.

Dönüşüm içten aklınızı yenileyerek başlar. İşte böyle başlarsın.

Eğer zihninizde yenilenecekseniz, o zaman fikrinizi beslediğiniz şeyi değiştirmeniz gerekir.

Bayılacağın şey, olduğun şeydir. Bana inanmıyorsan, sadece eğitim sistemine bak.

Akademik yıllarımız boyunca, bazı materyalleri yutmamız talimatı verildi. Okul aklımızı besler. Girdikten sonra biz öğrenciyiz. Çıktıktan sonra doktorlar, avukatlar, analistler ve mühendisleriz.

Okuduğumuz her şey oluruz. Aklımızı beslediğimiz şey haline geliriz.

Mimar, ırkçı olarak doğduğundan daha fazla bir mimar olarak doğmamış.

Garson, bir tanrının doğduğundan daha fazla bir garson olarak doğmamış.

Geliştirici, geliştiricinin bir geliştiriciden doğmadığından daha fazla bir geliştirici olarak doğmamıştır.

Bu şeyler zihnin beslenmesiyle kazanılır.

Fikrinizi değiştirecekseniz, kiminle konuştuğunuzu, ne okuduğunuzu, ne dinleyeceğinizi ve zamanınızı kiminle geçireceğinizi değiştirmeniz gerekir. Tüm bunları değiştirin, geri kalanınızın nasıl değiştiğini görünce şaşıracaksınız.

Kocamın iyi bir arkadaşı var. Çocuklarımız olmadan önce, o ve arkadaşı birlikte oldukça zaman geçirdiler. Sık sık telefon üzerinden bağlanırlar. Ne zaman konuştuklarını her zaman söyleyebilirim, çünkü kocamın konuşma ritmi ve kelime seçimi belirgin şekilde farklı olurdu. Kendi olamazlardı. Onlar onun arkadaşı olurdu.

Vaktimizi geçirdiğimiz insanlar ve konuşma biçimleri kesinlikle aklımızı etkiliyor, bu da yaşamın diğer alanlarını etkiliyor.

Fikrinizi dönüştürmek için çok fazla kasıtlı çaba gerekir.

Saç renginizi ve hatta ten renginizi değiştirebilir, gardırobunuzu, hobilerinizi ve vücut kompozisyonunuzu değiştirebilirsiniz, ancak fikrinizi değiştirmek zor olabilir.

Fikrinizi dönüştürmek için, nereden geldiğinizden ziyade gideceğiniz yerle ilgili beslenmeye başlamanız gerekir.

Hayalin nedir?

Tutkuların nelerdir?

Hayatınla ne yapmak istiyorsun?

Nereye gittiğinle değil nereye gittiğinle beslen.

Bu zorluk sosyolojik kalıplarla daha da artmaktadır. Bunu düşünün… bir kralın veya kraliçenin olağanüstü potansiyelini taşıyorsunuz, ancak köylülerle kuşatılmışsanız, kraliyet yetenekleriniz mutlaka her zaman tanımlandığınız topluluğa uyma ve ona ait olma adına boğulacak.

Bu olağanüstü zorlu ve yalnız olduğunu kanıtlayabilir.

Hayatım boyunca, pistlerin her iki tarafında da yer kapladım. Zenginliklere maruz kaldım ve fakirliğe maruz kaldım. Servet şirketinizde, belirli hükümler ve teminatlardan faydalanırsınız. Aslında, o kadar sıradanlar ki, doğal olarak kabul edilmeleri için onları doğal olarak alıyorsunuz. Ancak, bu beklenti havasını pistlerin diğer tarafına taşırsanız, uppity olarak algılanırsınız. Varsayım, diğerlerinden daha iyi olduğunu düşündüğün zaman olur.

Dönüştürülecekseniz, süreç mutlaka zihniyetinizde, düşüncenizde başlayacaktır.

Aklın, duygularının oturduğu yer, senin hafızan, senin başına gelen, senin nasıl hissettiğin, yaşadıkların.

Burada tüm sıkıntılarımız yatıyor. Hatırlamazsak iyi oluruz.

Geleceğinize, kaderinizin gerçekleşmesine doğru ilerlerken, zayıf yönlerinizi, iştahınızı ve şefkatinizi paylaşanlar ile özdeşleşmeye başlayacaksınız. Geldiğiniz yerle özdeşleşmek için cazip olacaksınız. Ancak, hikayelerinizde benzerlikleri paylaştığınız için, zihniyetinizi paylaşmanız gerektiği anlamına gelmez.

Bazen geldiğiniz şey o kadar ikna edici kalır ki, nereye gideceğiniz rotayı korumak için kendinizi bundan uzaklaştırmanız gerekir. Geldiğiniz yerden gelen dürtüleri reddedin ve yöneldiğiniz yerden gelenleri geliştirin.

Hayatınızın dönüşümünü vaat eden zihninizin dönüşümünü taahhüt etme zamanı. Destiny’nin çağrısına cevap ver ve içindekilerin hepsini gerçekleştirmeye cesaretle gir.

Sizi yavaşlatan her ağırlıktan, özellikle de sizi kolayca oyalayan zihniyetten kurtulun. Destiny’nin önünüzde belirlediği yarışta dayanıklılık ile çalıştırın. Bunu, geleceğiniz için sahip olduğunuz vizyonda kalarak gözlerinizi tutarak yapabilirsiniz. Sizi bekleyen neşeye doğru bastırın.

Emir

Bu günlerde kütüphanede kitap okuyan soru sorulmadıkça konuşmayan, popüler kültürün kölesi olmuş kişilere gıcık olan uyuz bir tipim. öğrendiğim bilgileri paylaşmayı sevdiğim için bu web sitesini kurdum. İyi okumalar.

%d blogcu bunu beğendi: