Hakkımda

Merhaba ben Emir, kendimi internet dünyasında geliştirmek ve bilgi öğrenmek/öğretmek adına webmaster forumlarında biraz zaman öldürüyorum. Benim internet serüvenim blogger siteleri açmakla başladı yaklaşık 6 ya da 7 yıl önce. Blogger üzerinden site düzenlemeyi öğrendim. Tema yapmayı öğrendim. Yeni bir bilgisayar aldıktan sonra aklıma neden bir forum sitesi açmıyorum fikri dolanmaya başladı yanıma arkadaşımı da alıp bir ders çalışma forumu kurduk. İşler düşündüğümüz gibi gitmedi ve forumu kapattık. Daha sonrasında ben kendi başıma insanlara bilgi öğretmek ve bilgiyi paylaşmak için bir web sitesi(şu an içinde bulunduğun müthiş, muhteşem, harikulade web sitesi :D)  kurdum. Web sitesi kurmak aslında insana birçok şey öğretiyor ben en iyi deneyimi web sitemi kurduktan sonra kazandım. Seo ayarları nasıl yapılır, backlink nasıl alınır, seo uyumlu makale nasıl yazılır vs gibi. Tema düzenlemesi blogger ile çok farklı bu da beni başlarda zorladı ama daha özgür bir çalışma alanı yarattı.

 

 

Şimdilerde ise kütüphanede kitap okuyan soru sorulmadıkça konuşmayan, popüler kültürün kölesi olmuş kişilere gıcık biriyim.

Madem burası “Hakkımda” bölümü o zaman benden bahsedeceğiz. 😀 Bu web sitesini açmamda etken olan bir konu ise fikirlerimi bir yerde paylaşabilmek istememdi. Bu blog benim psikoloğum (merak etmeyin gerçek bir psikoloğum var her ay görüşüyoruz) bir nevi rahatlama yöntemim, yazdıkça rahatlıyorum. Umarım mizansen kişiliğimi yazılara aktarabiliyorumdur.

 

Neyse neyse anlaşılan sen bugün çok şanslısın çünküüüüü benim blogumu keşfetmiş ve okumaya öğrenmeye başlamışsın. Ben seni rahat bırakıyorum sende oku öğren sonra bunları arkadaşlarına da anlat onlarda senden öğrensin.

Bilgi Paylaştıkca Güzeldir.

Herhangi bir öneri ya da görüş paylaşmak isterseniz bana “burdan ulaşabilirsiniz.