Kendinizi Olumsuz Enerjiden Koruyabilmenin 17 Yolu

Olumsuz enerjiler etrafımızdadır ve onları eve getirmek, bizi gerçekten büyük zaman etkileyebilir. Evlerimizin güvenli bölgemiz olması gerekiyor ve onları (kendimiz gibi) aşırı olumsuzluktan korumak hep yapmamız gereken bir şey.

Negatif enerjiler ne kadar belirgin olursa hayatlarımızda o kadar üzülürüz. Acele içinde sıkışıp kaldık ve onlardan çıkamıyoruz. Bazen olayların olumsuz tarafını kabul etmemiz ve ne olduğu için almamız gerekirken, bunun üstesinden gelmemiz de gerekir.

Kendimizi negatif enerjilerden korumak önemlidir ve bunun nasıl yapılacağını öğrenmek hayatımızda ilerlemek için çok önemlidir. Bunlardan bazıları diğerlerinden çok daha kolaydır ancak hepsi zihninizde, kalbinizde ve evinizde pozitifliği teşvik edecektir. Bazıları negatife dönüşür, bazıları ise durgun enerjiyi zorlayan yeni enerjiler için yer açar.

KENDİNİZİ OLUMSUZ ENERJİDEN KORUMAK İÇİN ÇALIŞABİLECEĞİNİZ 17 YOL:

SORUNLARINIZA VE BAŞKALARININ SORUNLARINA TAKINTILI OLMAYI BIRAKIN.

Hayatınızdaki problemleri incelemek size iyi gelmeyecek. Ne kadar çok takıntılıysanız, olumsuzluğa o kadar çok önem veriyorsunuz. Yapması biraz zor olsa da, gerçekten üzerinde çalışmanız gereken bir şey.

BEYAZ IŞIK MEDİTASYONU YAPIN.

Beyaz ışık meditasyonu, herhangi bir olumsuz enerjiyi eve getirmediğinizden emin olmak için ilk uyandığınızda yapmanız gereken bir şeydir. Sadece birkaç dakika sürecek ve gerçekten kendinizi korumanıza yardımcı olacaktır. Bunu yapabilmek için bir an oturup meditasyon yapman gerekecek. Buradan sadece vücudunuzun içinden gelen beyaz bir ışığı görselleştirir ve tüm varlığınızı çevrelinceye kadar büyümesine izin verirsiniz.

ÖZ-BAKIM ÜZERİNDE DAHA FAZLA ODAKLANIN.

Kendinizi geliştirirseniz, negatif enerjilerin size getireceği gelişmelere açık olmayacaksınız. Öz-bakıma odaklanın ve gerçekten kendi enerjilerinizin pozitif olduğundan emin olun. İyiyle besleyin ve kötüye güç vermeyi reddedin.

ADAÇAYI İLE LEKE.

Adaçayla bulaşmak, bu listedeki en etkili şeylerden biri. Tek yapmanız gereken bazı adaçayı çubukları almak ve negatif enerjileri kaldırmak amacıyla evinizde yürürken yakmak. Bunu yaparken, büyük zamanları yenileyeceksiniz.

DAHA MUTLU İNSANLARLA KENDİNİZİ KUŞATIN.

Hayatında kronik olarak mutsuz olan insanlara izin vermeyi bırak. Sizi mutlu eden insanlarla kendinizi kuşatın. Etrafınızdaki insanlar ne kadar mutlu olursa, uzun vadede sizin de o kadar mutlu olurlar.

EVE GELMEDEN ÖNCE DİĞER ENERJİLERİ NASIL BIRAKACAĞINIZI ÖĞRENİN.

Başkalarının enerjilerini tutmayı bırakın. Birisi bir şeyden geçerken, sizinkinden ve sizinkinden ayırt edebilmeniz gerekir. Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek zaman alacaktır, ancak ne kadar çok çalışırsanız o kadar kolaylaşır.

NEGATİF İNSANLARI HAYATINIZDAN UZAKLAŞTIRIN.

Olumsuz insanların hayatında bulunmasına izin vermeyi bırak. Birisi seni yıkıyorsa, onlardan kurtul. Hayatında, istemediğin hiç kimseye izin vermek zorunda değilsin.

EVİNİZE BAZI KRİSTALLER EKLEYİN (VEYA ONLARI GİYİN).

Çok çeşitli kristal türleri vardır ve her birinin kendine has özellikleri vardır. Negatif enerjileri çıkarmak için en iyi kristallerden bazıları siyah oniks, siyah turmalin ve hematittir. Kendi araştırmanızı yapın ve gerçekten farklı kristalleri inceleyin. Sizin veya katlarınız için uygun olanı seçin.

HAYATINIZDAKİ STRESİ OLABİLDİĞİNCE DÜŞÜRÜN.

Stres yaşamınızı yönetmesine izin vermeyin. Yaşamınızdaki stresi uygun olduğunu düşündüğünüz şekilde azaltın. Rahatsız edici bir şey varsa, üstesinden gelmeniz gereken değişiklikleri yapın.

HERKESİ VE HER ŞEYİ DÜZELTMEYE ÇALIŞMAKTAN VAZGEÇ.

Sizden önce gelen her sorunu çözemezsiniz. Bazen konuyu tamamen bırakmanız gerekir, çünkü başa çıkmanız bile sizin değildir. Sınırlarını bil.

AURANIZI TEMİZLEMEK İÇİN ÇALIŞIN.

Auranızı uygun gördüğünüz şekilde temizleyin. Bence bunun için en iyi yol tuzlu banyo yapmak ve meditasyon yapmak. Niyetinizin doğru şekilde gerçekleştiğinden emin olun.

KAPI VE PENCERELERİ AÇIN.

Evinizin kapılarını ve pencerelerini açın. Bu, yaşamınızdaki durgun enerjilerin taşınmasına izin verir. Bunu ne kadar çok yaparsanız, o zaman önceki enerjiler o kadar az ağır olur.

YAŞAMINIZA UYGUN SINIRLARI AYARLAYIN.

Herkese ve her şeye evet demeyi bırak. İstediğiniz şeyleri yapın ve hak ettiğinizi düşündüğünüz hayatı oluşturun. Kendinizi, düşündüğünüzden daha fazla şekilde geride tutuyorsunuz.

DRAMANIN HAYATINIZI YÖNETMESİNE İZİN VERMEYİN.

Dramaya ne kadar çok katılırsanız, o kadar olumsuz hissedeceksiniz. Dramanın hayatınızdan kesilmesi, yapabileceğiniz en iyi şeylerden biridir. Bu, uygun olumlu tanıtım için daha fazla alan sağlar.

GÜNLÜK MANTRALARINIZI UNUTMA .

Seni gün boyunca almak için kullanacağınız birkaç mantra veya dua seçin. Bunlar, saat geçtikçe kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamak için söylemeniz gereken şeyler. Çok fazla gözükmese de, olumlu duyguları teşvik edecekler ve önünüzdeki olumsuz enerjileri azaltmaya yardımcı olacaklar.

BİRAZ TÜTSÜ YAK.

Bazı şeylerin ölmesine izin vermek için biraz tütsü yakmak. Endişeli hissediyorsanız, lavanta için gidin ya da kanı ejderhalar. Her çeşit tütsü sizin için farklı bir şey yapabildiğinden, bu kristallere çok benzer. Bir kez daha, kendi araştırmanızı yapın ve hangilerinin sizin için en iyisi olduğunu görün.

ODANIZI / EVİNİZİ TUZLU SUYLA TEMİZLEYİN.

Bir bardağı su ve tuzla doldurup, odanızın köşesine yerleştirin. Bu camın birkaç gün oturmasına izin verin ve sonra dışarıya dökün. Zaman geçtikçe etrafınızdaki havadaki negatif enerjiler o camdan süzülecek ve dışarıya dökülmesi ana doğaya olumsuzluk verecek ve böylece onu güzel bir şeye dönüştürecektir.

Bir Yanıt