Astral Seyahat ve Rehber Varlık Nedir ?

Astral Seyahat ve Rehber Varlık Nedir ?

Herkesin astral boyutu farklıdır “Hadi gelin astrale çıkalım, falanca filanca yerde buluşalım“. Eğer buluşmayı ayarlayan kişi karşı tarafın boyutuna hakim değilse bu buluşma gerçekleşemez. İçlerindeki buluşma isteği ve inancı onların ikisini aynı boyuta çekebilir. Bu olay ayrı fakat bunun gerçekleşmesi pek güçtür. Şayet astral boyuta hakim değilseniz, astralde buluşma olayı gerçekleşmeyecektir. İlla çok buluşmak isteniliyorsa rehberinize buluşacağınız kişinin görüntüsünü aktarıp sizi o kişinin yanına çekmesini dileyebilirsiniz.

Benim astral boyutum fiziksel gerçekliğe çok yakın, bir başkasının astral boyutunda her şey düzdür sağı, solu, yukarı ve aşağıyı aynı anda görebilir, bir başkası boyutunda kendini plazma olarak görür maddesel tesirler geçersizdir örneğin, duvarın içinden geçme gibi. Bu ve buna benzer milyarca farklı boyut olduğunu bilelim. Bir diğer mesele astral yaratımlar. Size şöyle söylendi; elinde kılıç imgelersen elinde kılıç oluverir. Bu tamamen doğru bir bilgi değil. Titreşimi yüksek boyutlarda böyle bir olayın gerçekleşmesi mümkün sayılamaz çünkü enerjisel madde oluşumuna izin vermez, o boyut geçmiş zamandadır. Geçmiş zaman şimdiki zamandaki yaratıma müsade etmez. Bu bahsi geçen olay titreşimi düşük boyutlarda gerçekleşebilir, sadece hayal etmek yetmez aynı zamanda elinizde bir sopa olduğunu da hissetmeniz gerekir. İşin teknik kısmı; astral boyut su elementi, hayal gücünüz hava elementi, sopa toprak elementi. Bu üç element yaratım gücü verir böylece bu olay gerçekleşmiş olur. Titreşimi yüksek boyutlarda ise yani geçmiş zaman hakim boyutlarda su elementi yine hakimdir. Sizdeki hava elementiyle etkileşime girecektir toprak elementiyle girmez. Çünkü toprak elementinin titreşimi düşük. Burada yaratacağınız olaylar enerjisel olacaktır örneğin koruma balonu, görünmezlik.. sadece enerji türür. Elinde sopa şeklinde enerji yaratabilirsin, sopayı yaratamazsın çünkü toprak elementi uymuyor en güçlü element olan ateşi kullanman gerekir.

Rehber Varlık sadece astralde mi çağrılır, burada çağıramaz mıyız? – Hayır burada çağırılmaz. Çağırılmamalıdır da. Hatta hiçbir varlık çağırılmamalıdır. Astral rehber astraldedir. İlim bilmeden çağırılan varlıklar geri gönderilemez. “Astral rehberimi buraya çağırıyorum” dediğinizanda kendinizi bilmediğiniz boyutlarda açarsınız bu da kendinize vereceğiniz en büyük zarar olur. İnançla imgeleyip çağırırsanız bilmediğiniz etmediğiniz bir varlığı zorba bi şekilde yanınıza çekersiniz, insan bunu çok kolay yapabilecek güçtedir o varlık size kin besler ve intikamını mutlaka alır.

İnsan çok güçlü bir silahtır sizin dosthane olan düşünceleriniz başka varlıklara zarar verir. Düşünün; Ailenizle yemek yiyorsunuz birden bir el sizi yakalıyor, sofradan tutup ışık hızında başka boyuta çekiyor ve o çeken kişiye bakıyorsunuz size diyor ki “Geldiysen masaya vur” Ne hissedersiniz? Varlıkların öfkesi İnsanların öfkesinden kat be kat daha güçlüdür, nefretleri de öyle. Size fiziksel olarak zarar vermese de enerjisel olarak büyük zararlar vermeye başlar. Çağırdınız, huzuru bozdunuz bunun bedelini ödersiniz Auraymış, koruyucu güçmüş, kalkanmış… Sökmez, üzer sizi. Hemen olmasa da bir zaman sonra. Sabırlıdır, kin güder, bekler, gitmez. Titreşimi yüksek olduğu için senin 1 günün onun belki de 1 dakikası, zamanınız farklı. Varlık çağırmaymış, başka varlıklarla telepatik konuşmaymış, bu işin eğitimini almadıysanız uzak durun beyin dalgalarınızla oynattırmayın, enerjinizi kirletmeyin. Parapsikoloji çok tehlikeli. Sizleri korkutmak değil amacım sadece bilin. Aynı şekilde bir şifacı hem iyileştirebilir hem de öldürebilir. Teknik bilgi alınmadan şifacılık yarardan çok zarar da getirebilir. Çok abartılı bir varlık insan, çok güçlü. Zarar vermeyin kendinize ve başkalarına. Siz istemeden hiçbir varlık size zarar veremez. Siz çağırarak istiyorsunuz farkında olmadan çok şeyi göze alıyorsunuz. Önünüze bir kağıt koysalar çağırınca şunlar şunlar olacak, şunları şunları göze alıyorsun, altına imzanı atar mısın? deseler oradan kaçıp uzaklaşırsınız. İşin kötü tarafı sadece bildiklerinizden değil, bilmediklerinizden de siz sorumlusunuz.

 

Aklınıza takılan bir yer varsa yorum yapabilirsiniz.

 

Bir Yanıt